Neo4j (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Host
hy: Հոսթ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Port
hy: Պորտ

en: IP address
hy: IP հասցե
