Neo4j (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Description
jv: Katrangan

en: Password
jv: Sandhi

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: General
jv: Umum

en: Method
jv: Metode

en: IP address
jv: Alamat IP
