Neo4j (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: General
km: ទូទៅ​

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Port
km: ច្រក

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP
