Neo4j (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: General
ku: گشتی

en: Port
ku: دەروازە

en: Available
ku: هەیە

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.
