Neo4j (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Host
lt: Serveris

en: General
lt: Bendras

en: Method
lt: Būdas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Query
lt: Užklausa

en: User roles
lt: Narių rolės

en: IP address
lt: IP adresas
