Neo4j (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Description
mn: Тайлбар

en: Password
mn: Нууц үг

en: Save
mn: Хадгалах

en: IP address
mn: IP хаяг
