Neo4j (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: General
mr: साधारण

en: Method
mr: पद्धत(Method)
