Neo4j (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Description
ne: विवरण

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Host
ne: होस्ट
