Neo4j (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Description
nl: Beschrijving

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Save
nl: Opslaan

en: General
nl: Algemeen

en: Method
nl: Methode

en: Port
nl: Poort

en: Available
nl: Beschikbaar

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: IP address
nl: IP-adres

en: Connection
nl: Verbinding
