Neo4j (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Description
nn: Beskriving

en: Password
nn: Passord

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre
