Neo4j (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Description
pl: Opis

en: Logging
pl: Logowanie

en: Password
pl: Hasło

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: General
pl: Ogólne

en: Method
pl: Metoda

en: Protocol
pl: Protokół

en: Token
pl: Wzorzec

en: Query
pl: Zapytanie

en: Available
pl: Dostępne

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: IP address
pl: Adres IP

en: Connection
pl: Połączenie

en: Replacement patterns for %label
pl: Wzorce podstawiania dla %label
