Neo4j (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Description
ps: سپړنه

en: Password
ps: پټ توری

en: Host
ps: کوربه

en: General
ps: ټوليز

en: Protocol
ps: پروتوکول

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Query
ps: پوښتنه

en: User roles
ps: د غړي دندې
