Neo4j (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Description
sk: Popis

en: Password
sk: Heslo

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Host
sk: Hostiteľ

en: General
sk: Všeobecné

en: Method
sk: Metóda

en: Protocol
sk: Protokol

en: Query
sk: Dotaz

en: Available
sk: Dostupné

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: IP address
sk: IP adresa
