Neo4j (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Description
sv: Beskrivning

en: Logging
sv: Loggning

en: Password
sv: Lösenord

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Host
sv: Värd

en: General
sv: Allmän

en: Method
sv: Metod

en: Protocol
sv: Protokoll

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Query
sv: Databasfråga

en: Available
sv: Tillgänglig

en: User roles
sv: Användarroller

en: IP address
sv: IP-adress

en: Replacement patterns for %label
sv: Ersättningsmönster för %label
