Neo4j (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Description
tr: Açıklama

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: Password
tr: Parola

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Host
tr: Sunucu

en: General
tr: Genel

en: Method
tr: Yöntem

en: Protocol
tr: İletişim Kuralları

en: Token
tr: Simge

en: Query
tr: Sorgu

en: Available
tr: Mevcut

en: User roles
tr: Kullanıcı rolleri

en: IP address
tr: IP adresi
