Neo4j (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Description
ug: بايانى

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Method
ug: ئۇسۇل
