Neo4j (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Description
vi: Mô tả

en: Logging
vi: Ghi chép

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: General
vi: Tổng quát

en: Method
vi: Phương thức

en: Protocol
vi: Giao thức

en: Port
vi: Cổng

en: Query
vi: Truy vấn

en: Available
vi: Có sẵn

en: IP address
vi: Địa chỉ IP

en: Connection
vi: Kết nối
