Neo4j (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Description
af: Beskrywing

en: Password
af: Wagwoord

en: Save
af: Stoor

en: Host
af: Masjien

en: Method
af: Metode
