Neo4j (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Description
ast: Descripción

en: Password
ast: Clave

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Host
ast: Sirvidor

en: General
ast: Xeneral

en: Method
ast: Métodu

en: Port
ast: Puertu
