Neo4j (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Description
be: Апісанне

en: Logging
be: Уваходжу

en: Password
be: Пароль

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Host
be: Хост

en: General
be: Агульны

en: Method
be: Метад

en: Port
be: Порт

en: IP address
be: IP адрас
