Neo4j (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Host
bn: হোস্ট

en: General
bn: সাধারণ

en: Port
bn: পোর্ট

en: IP address
bn: IP ঠিকানা
