Neo4j (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Description
cs: Popis

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Password
cs: Heslo

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Host
cs: Hostitel

en: General
cs: Obecné

en: Method
cs: Metoda

en: Protocol
cs: Protokol

en: Query
cs: Dotaz

en: Available
cs: K dispozici

en: User roles
cs: Uživatelské role

en: IP address
cs: IP adresa
