Neo4j (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: General
el: Γενικά

en: Method
el: Μέθοδος

en: Protocol
el: Πρωτόκολλο

en: Port
el: Θύρα

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Query
el: Ερώτημα

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών

en: IP address
el: διεύθυνση IP
