Neo4j (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Description
eo: Priskribo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Host
eo: Gastiganto
