Neo4j (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Description
eu: Azalpena

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Password
eu: Pasahitza

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: General
eu: Orokorra

en: Method
eu: Metodoa

en: Protocol
eu: Protokoloa

en: Port
eu: Ataka

en: Query
eu: Kontsulta

en: Available
eu: Gaituta

en: IP address
eu: IP helbideak
