Neo4j (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Description
gl: Descrición

en: Logging
gl: Rexistro

en: Password
gl: Contrasinal

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Host
gl: Anfitrión

en: General
gl: Xeral

en: Method
gl: Método

en: Protocol
gl: Protocolo

en: Port
gl: Porto

en: Token
gl: Símbolos

en: Query
gl: Consulta

en: Available
gl: Dispoñible

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: IP address
gl: Enderezo IP
