Neo4j (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Description
gu: વર્ણન

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: IP address
gu: IP સરનામું
