Neo4j (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Description
hr: Opis

en: Password
hr: Lozinka

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Host
hr: Poslužitelj

en: General
hr: Općenito

en: Method
hr: Metoda

en: Protocol
hr: Protokol

en: IP address
hr: IP adresa
