Neo4j (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Description
id: Deskripsi

en: Logging
id: Pengelogan

en: Password
id: Sandi

en: Save
id: Simpan

en: General
id: Umum

en: Method
id: Metode

en: Protocol
id: Protokol

en: Query
id: Kueri

en: Available
id: Ketersediaan

en: User roles
id: Peran pengguna

en: IP address
id: Alamat IP
