Neo4j (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Description
is: Lýsing

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: Password
is: Lykilorð

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Host
is: Vél

en: General
is: Almennt

en: IP address
is: IP vistfang
