Neo4j (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Description
it: Descrizione

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: General
it: Generale

en: Method
it: Metodo

en: Protocol
it: Protocollo

en: Port
it: Porta

en: Available
it: Disponibile

en: User roles
it: Ruoli utente

en: IP address
it: Indirizzo IP

en: Replacement patterns for %label
it: Sostituzione per %label
