Neo4j (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Description
ka: აღწერა

en: Password
ka: პაროლი

en: Label
ka: სათაური

en: Host
ka: ჰოსტი

en: General
ka: ზოგადი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Protocol
ka: პროტოკოლი

en: Port
ka: პორტი
