Neo4j (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Description
kk: Сипаттама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Host
kk: Хост

en: General
kk: Басты
