Neo4j (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Description
lv: Apraksts

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Password
lv: Parole

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Host
lv: Serveris

en: General
lv: Galvenie

en: Method
lv: Veids

en: Port
lv: Ports

en: Token
lv: Marķieris

en: Query
lv: Vaicājums

en: Available
lv: Pieejams

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: IP address
lv: IP adrese
