Neo4j (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: IP address
my: IP လိပ်စာ
