Neo4j (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Description
oc: Descripcion

en: Password
oc: Senhal

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Host
oc: Òste

en: Method
oc: Metòde

en: Protocol
oc: Protocòl

en: Port
oc: Pòrt

en: Token
oc: Geton (token)

en: Query
oc: Requèsta

en: Available
oc: Disponible

en: User roles
oc: Ròtles de l'utilizaire

en: IP address
oc: Adreça IP

en: Replacement patterns for %label
oc: Motius de remplaçament per %label
