Neo4j (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Description
ro: Descriere

en: Logging
ro: Logare

en: Password
ro: Parolă

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Host
ro: Gazdă

en: Method
ro: Metodă

en: Token
ro: Simbol

en: Query
ro: Interogare

en: Available
ro: Disponibil

en: User roles
ro: Roluri utilizator

en: IP address
ro: Adresă IP
