Neo4j (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Description
sl: Opis

en: Password
sl: Geslo

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Host
sl: Gostitelj

en: General
sl: Splošno

en: Method
sl: Metoda

en: Port
sl: Vrata

en: IP address
sl: IP naslovi
