Neo4j (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Description
sr: Опис

en: Password
sr: Лозинка

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: IP address
sr: IP адреса
