Neo4j (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Host
ta: புரவலன்

en: General
ta: பொது

en: Method
ta: முறை

en: Port
ta: துறை

en: IP address
ta: IP முகவரி
