Neo4j (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Description
te: వివరణ

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: General
te: సాధారణ

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
