Neo4j (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Host
th: โฮสต์

en: General
th: ทั่วไป

en: Protocol
th: โปรโตคอล

en: Port
th: พอร์ต

en: Query
th: สอบถาม

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: IP address
th: ที่อยู IP
