Neo4j (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Description
ur: وضاحت

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں
