Nepali calendar (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: am
ar: ص

en: pm
ar: م

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
