Nepali calendar (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Date
da: Dato

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Date format
da: Datoformat

en: Time format
da: Tidsformat

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
