Nepali calendar (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Date
de: Datum

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: Date format
de: Datumsformat

en: Time format
de: Zeitformat

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke
