Nepali calendar (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: Date format
es: Formato de fecha

en: Time format
es: Formato de tiempo

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos
