Nepali calendar (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: Date format
fr: Format de date

en: Time format
fr: Format de temps

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations
