Nepali calendar (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Date format
id: Format tanggal

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
