Nepali calendar (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Time format
nl: Tijdformaat

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt
